Tereza Beránková

Pohyb je pro mě nedílnou součástí života. Postupně jsem vyzkoušela spoustu různých aktivit, včetně tance, florbalu, lyžování nebo skupinových lekcí rychlejšího tempa - aerobiku, kickboxu, zumby apod.  V roce 2006 jsem se při dlouhodobém pobytu v USA seznámila s jógou a od té doby je jóga mým největším potěšením. Praktikování jógy mi do života vneslo příjemné zklidnění a hlavně skvělý pocit z dobré kondice. Tu na sobě pociťuji nejen při samotném cvičení, ale neustále v běžném životě. 

Vystudovala jsem přírodní vědy a věnuji se profesně ekologii a ochraně životního prostředí. Praktikování jogy se s mou profesí v mnoha ohledech krásně doplňuje. Cesta jógy je dlouhá a překvapující. Stále se učím, poznávám nové osobnosti, které mě obohacují a motivují, stále objevuji nové věci nejenom okolo sebe, ale i v sobě. Největší inspirací je ale moje vlastní práce s klienty při vedení skupinových i individuálních lekcí. Energie, kterou při lekcích vydávám, se mi mnohanásobně vrací v podobě spokojených klientů, což je snem a odměnou každého lektora. 

Vyučuji různě zaměřené lekce jógy od klasické hatha jogy přes dynamické styly až po cvičení s dětmi a pro těhotné. Vedu také lekce zdravotního cvičení. Jsem akreditovanou výživovou poradkyní. Na mých lekcích si můžete dát do těla, dokonce se i zapotit, ale vždy na vás čeká příjemná atmosféra, pochopení pro individuální potřeby a prostor pro vnitřní naladění a zklidnění. Osobní cíle a podporu pro každodenní praxi se mnou můžete konzultovat individuálně i po každé lekci.

V současné době se můžeme potkat například na lekcích v krásném Balance Club Brumlovka, dále přímo v centru Prahy v klubech Form Factory, nebo už tradičně v mé domovské tělocvičně ZŠ Mendíků - Praha 4. Spolupracuji také velmi ráda s rehabilitačními Centry komplexní péče Sámova a Roseta. A pro každého se specifickými individuálními potřebami nabízím soukromé lekce na míru v pohodlí domova nebo třeba i v kanceláři.

 

Kontakt

Mgr. Tereza Beránková, Ph.D Praha +420 603 110 696 tereza.berankova@gmail.com